Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Περιγιαλίου

Σας ενημερώνουμε ότι μετά τη Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Περιγιαλίου, το νέο Δ. Σ. διαμορφώνεται ως εξής:

Πρόεδρος: Διονυσία Γάζου

Αντιπρόεδρος: Παναγιώτα Προβίδη

Γραμματέας: Ευθυμία Πρέντζα

Ταμίας: Ιωάννης Ντοκούζης

Μέλη: Σοφία Γκόρου, Ανδριάνα Καρατζά, Βιργινία Μαζίλου

Τρόποι επικοινωνίας: Κινητό τηλέφωνο 6945705857, Διονυσία Γάζου

Σύλλογος Γονέων

Πληροφορίες για το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου και Νηπ/γείου Περιγιαλίου

Tο Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Περιγιαλίου, μετά τις αρχαιρεσίες της Πέμπτης 2 Δεκεμβρίου 2021, συγκροτήθηκε σε σώμα και απαρτίζεται από τους:

Πρόεδρος: Γάζου Διονυσία

Αντιπρόεδρος: Προβίδη Παναγιώτα

Γραμματέας: Σενή Βασιλική

Ταμίας: Γκόρου Σοφία

Μέλη: Κανελλοπούλου Μαρία, Καρατζά Ανδριάνα, Χατζοπούλου Βιργινία

Τρόποι επικοινωνίας:

1.  κινητό: 6945705857 Γάζου Διονυσία
  2.  email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.